KONST / Litografier / Litografi 14413273
nr 1441 3273
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 42/50, pojke och grodor. Bildmått: 22x15, yttermått inklusive ram: 31x24 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:30:24
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman